Main Menu

بخش ها

پرسش و پاسخ ها

این بخش جهت پاسخگویی به سوالات شما درباره کلینیک سرطان روشنا و همین طور بیماری سرطان ، راه های تشخیص و درمان آن راه اندازی شده که می توانید سوالات خود را در فرم زیر مطرح و ارسال کرده ، ما نیز با متخصصان مرکز در میان گذاشته ، پاسخ را در اسرع وقت در ذیل همین صفحه اعلام می نماییم.

بخش رادیوتراپی

درمانگاه رادیوتراپی اولين قدم در راستای هدف والای خدمت رسانی در حوزه سلامت بیماران مبتلا به سرطان است و اميدوار است بزودی خدمت رسانی در سطوح كاملتری داشته باشد.

بخش تصویربرداری

این مرکز با گردآوری چندین فوق تخصص تصویربرداری که بیشتر آنها از اساتید برجسته دانشگاهی می باشند توانسته گام مهمی را در بخش درمان بیماری های سرطانی بردارد.

بخش فیزیک

این بخش با بهره گیری از تجهیزات مدرن و نیز دانش روز پزشكان و پرسنل با تجربه، تلاش می كند خدمات پزشكی مورد نیاز بیماران سرطانی را به بهترین شكل ممكن ارائه كند.

بخش کلینیک های تخصصی

در این مرکز، کلیه خدمات کلینیک های تخصصی و عمومی توسط استادان ، دستیاران تخصصی و متخصصین به مراجعین محترم ارائه می شود. و معاینه ، مشاوره و درمان بیماران در این بخش صورت می گیرد.

بخش شیمی درمانی

یكی از سه روش درمانی انواع سرطان ها شیمی درمانی است. در این روش از داروهای Cytotoxic برای از بین بردن سلول های سرطانی استفاده می شود. داروهای شیمی درمانی اغلب تزریقی بوده و برخی هم به صورت كپسول یا قرص است.

بخش آزمایشگاه

در تشخیص سرطان از روش های كلیدی تست های آزمایشگاهی است، تست ها شامل: هماتولوژی ، بیوشیمی ، میكروبیولوژی ، هیستوپاتولوژی ، سیتولوژی ، سرولوژی ، ایمونولوژی (RIA) و … می باشند. بیشترین مراجعین تشخیص های پاتولوژی ، هیستولوژیكی و RIA (Radio Immuno Assay) هستند که در این کلینیک انجام می شود.