Main Menu

درباره ما
1

کلینیک سرطان روشنا

کلینیک روشنا یکی از اولین مراکز تخصصی و فوق تخصصی خصوصی سرطان در ایران می باشد.

کلینیک روشنا با تملیک زمین مناسب در منطقه فلکه دوم صادقیه؛ خیابان پرویز، روبروی درب ورودی پارکینگ طبقاتی، پلاک ۱۵ به وسعت ۳۴۸ متر مربع؛ اقدام به ساخت و راه اندازی کلینیک فوق تخصصی کانسر به نام ” انستیتو روشنا ” نموده است. این کلینیک در یازده طبقه شامل کلیه بخش های تخصصی و فوق تخصصی مرتبط با درمان بیماران مبتلا به کانسر از جمله بخش های: رادیوتراپی و آنکولوژی ، فیزیک ، تصویربرداری ، آزمایشگاه ، شیمی درمانی ، کلینیک های تخصصی و داروخانه می باشد.

این کلینیک با بهره گیری از پتانسیل علمی بیش از ۱۰ نفر از متخصصین رشته آنکولوژی و اساتید بنام این حیطه کاری و جذب افراد با تجربه و دارای رزومه ای غنی مرتبط با رشته خودشان سعی در بالابردن هرچه بیشتر پتانسیل علمی مرکز درمان آنکولوژی روشنا دارد. لازم بذکر است بدین وسیله از اساتید و دانشجویان عزیز جهت انجام پروزه های تحقیقاتی دعوت به همکاری کرده و در نهایت پیشبرد هرچه بهتر تشخیص و درمان سرطان در کشور آرزوی ماست.

کلینیک سرطان روشنا ورود شما را به گروه همکاران انستیتو روشنا خوش آمد گفته و آرزوی تبدیل این مرکز به یکی از بزرگترین مراکز درمان بیماران مبتلا به کانسر در سراسر کشور را با همکاری تخصصی شما عزیزان دارد ، امیدواریم که بتوانیم کم کننده درد بیماران محترم مراجعه کننده به این مرکز باشیم.

تلفن: 021/44204726

  • کادر متخصص
  • خدمات تخصصی
  • اخلاق پزشکی
  • محیط آرام
  • دستگاه های بروز
  • دسترسی خوب

پزشکان متخصص ما

کلینیک سرطان روشنا با بهره مندی از پزشکان متخصص و فوق تخصص در زمینه آنکولوژی ( کانسر ، سرطان ، تومورشناسی ، غده شناسی ) سعی در خدمت رسانی به مراجعین محترم را دارد